| ThePowerlifter a întrebat:

Voi fetelor ce faceti cand un baiat necunoscut va da cerere de prietenie pe facebook? Il acceptati fara sa va uitati pe profil sau verificati cum arata si daca este ok ii acceptati cererea?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu,ei se uita la carcaterul tau, logica c a se uita la poza ta, nu te plac nu dau accept simplu, atractia fizica este fizica nu pananormala

4 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Îi accept cererea, după care la mine,, Ne cunoaștem? " laughing

| InVPent a răspuns:

Nu sunt fată, dar soră-mea verifică întâi cum arată, apoi îi dă accept dacă arată bine. Păcat, mie nu mi-a dat accept... sad

| RAY a răspuns (pentru InVPent):

Propia ta sora nu ti-a dat accept?

| InVPent a răspuns (pentru RAY):

Da... E o divă în devenire aparent. laughing