| Sebytza a întrebat:

Vreau sa-mi deschid un nou server de samp, av vrea si eu sa-mi dati o adresa de host, as vrea un server cu 50 de sloturi si daca se poate sa fie mai ieftin de ex in lei 30 lei si in euro 6 euro lunar, scuzati categoria, dau fundita caruia imi da cea mai buna comunitate!

Răspuns Câştigător
| Delicv3nt a răspuns:

Http://hqh.ro/ te astept sa al adaugi in comunitatea www.padurarii.in

1 răspuns:
| Darius_Raul_1996 a răspuns:

Salut, s-a redeschis comunitatea Saints-net cu o gramada de imbunatatiri. Serverul din aceasta clipa nu o sa mai poata fi flodat sau sa ne inchida comunitatea.
Imbunatatiri noi:
S-au rezolvat bugurile care erau
S-a mai bagat un job nou ( cari baloti faci bani frumosi)
Conturile s-au pastrat cum erau inainte nu s-a pierdut nimic
Bugurile de la waruri s-au rezolvat
Acum la war vezi si mafia rivala
S-au bagat case noi
Te asteptam sa incerci si tu serverul nostru
Forum: http://saints-net.com/forum/
HostName: Saints-Network: SA-MP 0.3z Server
Address: RPG.SAINTS-NET.COM:7777
Players: 70 / 100
Ping: 14
Mode: S-RPG v1.2
Map: Los Santos

Avem site RPG PANEL
Suntem in cautare de admini/helperi.

Sistem de war.
Helperi.
Sistem Paintball
Sistem referalls cu house interior change.
Cont premium se cumpara din joc.
Poti sa ai 2 masini + motor + heli.
Mai multe gasiti pe server.
Oferim clan-uri cu tagul direct in joc cu chat [ /c ] /inviteclan /cauninvite si multe altele!