| valiska10 a întrebat:

Ofera cineva HOST gratis pentru un server de samp?big grin vreau si eu host sami deschid un server

Răspuns Câştigător
| keyzor a răspuns:

Iti pot oferi eu host sa:mp 24/7
50 sloturi.

| wicky a răspuns (pentru keyzor):

Mah.vrei sa imi hostezi si mie un server? contacteaza-ma la ID : sefulbogdi@yahoo.com big grinbig grin.big grinbig grin

| Ady44 a răspuns (pentru keyzor):

Ba dai hostu gratis?

10 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Nu există HOST gratis.

| keyzor a răspuns:

@danutztarecinci
Merge foarte bine si de la romtelecom happy

| keyzor a răspuns:

Am uitat sa-ti las mailu pentru contact Y! M
pioarusorin

| valiska10 explică:

NUU! eu am facut serverul dar nu puteam decat eu sa intru pe el! ceilalti colegi ziceau ca nu le merg serverubig grin

| danutztarecinci a răspuns:

Intra acolo unde ai server.cfg si toate alea si dai pe samp-server si serverul va merge dar sunt ip-uri care nu pot sa faca server de samp de ex alea de la romtelecom

| wicky a răspuns:

Mah eu cred nu exista host GRATUIT!

| MySelf01 a răspuns:

Frate merge sa faci server de samp prin romtelecom numai ca trebuie sa faci port forwording si nu e foarte greu.

| JackDanyMess a răspuns:

Cn Are Host Sau Cn Doreste Sa Ia Host Sami Zica. Am Scripter Eu Si Playeri Avem Nevoie Doar De Host, Pentru Detalii id de mess : dany_dany2525; skype : danutzbanutz02