| anonim_4396 a întrebat:

.. Vreau sa plec miercuri la odihna, la mare dar din cauza CM nu pot! Nu stiu daca pot sa folosesc absorbantele sau tampoanele la mare? Nu stiu ce sa fac! ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

Eu cred ca mai bine alegi tampoanele..eu asa as face big grin

| Andreia1 a răspuns:

Din contra, eu sunt de parere ca mai bine alegi tampoanele. esti mai in siguranta si te poti baga si in apa si il schimbi la 2-4 ore...dar faci cum stii. Absorbantele sunt mai bune in vremea calduroasa? nu prea cred, tinand cont ca mergi la mare este si inestetic se poate vedea.

| Jorah a răspuns:

Poartă tampoane ob mini, nu ascultă pe nimeni, sunt mii de idioţi pe TPU care spun că dezvirginează. Şi nu vei putea intra cu absorbantul în apă + că pe căldura aia te vei încinge în ele.

Distracţie plăcută!

| ana1500 a răspuns:

Tampoane. poti folosi ob mini la inceput daca nu ai mai folosit, ca sa te obisnuitesti cu introducerea happy. succes. absorbantele nu sunt bune, te simti uda, incomod, nu poti purta costum de baie, ci doar pantaloni scurti. succes, si apropo tampoanele nu dezvirgineaza, absolut deloc happy

| Sykrom a răspuns:

Eu zic ca absorbantele sunt mai bune in vremea calduroasa nu stiu tu alegi cum iti e mai bine.