| Shady_3410 a întrebat:

Vreau sa stiu cum sa scap de cearcane. Nu stiu cum sa zic nu sunt cearcane normale de la somn(cred eu). Sau poate sunt...Am facut fotbal de pe la 10 ani si nu am sa-mi fac somnul calumea. Si nici acu nu pot dormi calumea sa spun"pana in pragul amiezii". Am ochii umflati dar asta am de cand ma stiu cel putin de cand m-am apucat de sport. Imi puteti recomanda ceva? Nu stiu cum sa zic nu sunt neaparat niste cearcane sunt niste dungi care incep aproape de la ochi si se termina aproape de obraz.

Cel mai bun sfat sau recomandare primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Mary_5266 a răspuns:

Pune niste felii de cartofi taiate subtiri si tinele 15 - 20 min, eu asa fac si se vede imediat diferenta