| GameCube a întrebat:

Vreau sa stiu daca e o problema daca faci sex de multe ori? Sau daca te masturbezi de multe ori... Multumesc

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Logic nu exista nici o problema, va exista pe viitor cu erectia. E cel mai bine de maxim 2 ori pe zi. Stii cum se zice, ce e mult strica. La fel si la bomboane, mananci, mananci da dupa tot iti vine rau si vomiti.

6 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Buna.daca te masturbezi de prea multe ori nu e bine...devine un viciu de care nu mai poti scapa. Iar daca faci dragoste nu e nimic rau in asta.

| fuzzer a răspuns:

Nu,nu e o problema.

Răspuns utilizator avertizat
| anastasia9 a răspuns:

Dragoste poti face si de 5 ori pe zi daca poti.:-)) dar cealalta problema..nu in exces

| QuZt a răspuns:

Nu, din potriva, masturbarea te ajuta. Iti da 30% sanse in plus sa nu faci cancer de nu mai stiu ce.intelegi tu, cei de 50 ani fac o boala legata de aceasta categorie, ca nu au facut sex. dragoste, deci nu. Funda?

| GameCube explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri dar Aylee a fost mai explicit putin. Poate cu alta ocazie alte intrebari va dau funda big grin