| MountainBikeFlo a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce inseamna sex anal si sex oral happy Va rog fara raspunsuri "la misto" happy

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Sex Anal - Penetrarea anusului de către penis, vibrator, etc...
Sex Oral - Băieți: Partenera i-a penisul băiatului în gură și îl suge, face mișcări de du-te-vino, etc...
Femei: Bărbatul îi stimulează vaginul partenerei cu limba, mai este denumit și cunnilingus, penetrează vaginul cu vârful limbii și tot așa, etc...
Tot odată la oral femeia poate să îi dea limbi în fund partenerului și bărbatul la fel partenerei atunci se cheama analingus.
Te-am lămurit?

9 răspunsuri:
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Sex anal= cand un bou isi baga scula in crapatura vacii
sex oral= cand vaca suge si linge scula boului Funda?

| adelolyta a răspuns:

Pai sex oral nu stiu cum sa zic mai frumos...'' sa sugi p*** iar sex anal : sa eu tragi pe la spate. fundoi?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anal=in fund
oral= stimulare reciproca fara a baga-o in vagin, masturbare reciproca etc

| هوراس a răspuns:

Sex oral este cand femeia suge p*** la barbat si sex anal este cand barbatul baga p*** in cur

| Alexutza25 a răspuns:

Eu cred că tu eşti la mişto...

| Crash0 a răspuns:

Sex anal = in fund

sex oral =in gura

| StefanXy a răspuns:

Anal-anus adica gaura curului si oral adica cu gura, o suge happy

| MountainBikeFlo explică:

Mersi mult pentru. raspunsuri big grin

| SeBogdan a răspuns:

laughing Serios frate da o raita pe redtub si revino dupa aia.laughing