| Flor1N94 a întrebat:

vreau sa va intreb, ce parere aveti despre fetele si baietii care au o varsta destul de mare ( 18 ani +) care inca sunt virgini/e. Credeti ca este ceva rusinos?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

E recomandat ca să-ţi începi viaţa sexuală la 17 jumate sau 18.

Nu este ruşinos s-o începi la 18 este ruşinos să-ţi pierzi virginitatea la 14 anişori.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca persoana in cauza asa a hotarat, este strict problema ei si nu trebuie invinuita pentru acest lucru. Daca insa a vrut si nu a putut, si daca mai este si baiat, atunci inseamna ca are cel putin o mare problema.

| anghelniuta a răspuns:

Buna,dupa parerea mea nu e rusinos deoarece fiecare isi alege cind si cu cine sa isi piarda virginitatea aceasta se refera si la baieti si la fete, fiecare face alegerea aceasta atunci cind se simte pregatit si nu ar trebui sa jutecam pe nimeni. Unele persoane ramin virgine din cauza ca : sunt foarte timizii pentru a incepe relatii sau se pastreaza pentru alesul\aleasa inimii sale cu care doreste sa traiasca toata viata, fiecare isi face alegerea dupa dorinta. =)

| Vitonescu_Alex_1996 a răspuns:

Nu este rusinos.sunt si oameni mai inaintati in varsta virginilaughing