| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa va intreb ceva. Daca sunt virgin si ma stiu sanatos si o fata, la fel virgina, imi face sex oral sau eu ei, neprotejat, exista riscul transmiterii vreunei boli? Mersi

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta i ti arde de asa ceva? Găseste ti o ocupatie ca lumea, nu prostii.

| doctorandus a răspuns:

Da, exista, de ex. hepatita (daca unul dintre voi are asa ceva).

| Emilian65 a răspuns:

Daca sunteti amandoi virgini si sanatosi, nu exista riscul de transmitere a bolilor sexuale daca va faceti oral unul altuia.