| DSD989 a întrebat:

Am o iubita de ceva vreme si vreau sa ii ofer putina placere, e sanatoasa si virgină, nu are nici un simptom, nu a avut parte de nici un tip de contact sexual cu nimeni, nu are in familie pe nimeni cu BTS, si as dori sa ii ofer o felatie, si eu sunt virgin si sănătos ca ea, ce boli as putea lua daca e sănătoasă si virgină? Multumesc mult si doresc răspunsuri serioase.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Bolile transmisibile sexual (BTS) nu le mostenesti din familie, astea le i ei facind sex cu parteneri /partenere infectate, tu de unde stii ca fata este sanatoasă? Ea nici macar nu si-a facut analizele, nu mai crede tot ce auzi, o cunosti bine pe fată? De cit timp? Stii totul despre ea? Ea te poate mintii, sigur o fi fost inselata de un barbat, sau infectata cu o boala, ea nu i ti spune tie asa ceva, dar cauta razbunare, treaba ta tu stii ce vrei de la viata asta.Sau nu stii?

| DSD989 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt cu ea de 3 luni si crede-ma nu are de ce sa ma mintă stiu ca e virgină o cunosc perfect deja

| Emilian65 a răspuns:

Daca este sanatoasa, nu poti lua nicio boala de la ea.

| DSD989 explică (pentru Emilian65):

E sănătoasă, nu a facut test sa vadă daca are BTS da e virgină si nu are in familie pe nimeni cu asa ceva, si nu are simptome, ciclul e normal deci e bine?

| AndCat26 a răspuns:

Nu ai ce boli sa iei.

| DSD989 explică (pentru AndCat26):

Sigur? Sunt putin speriat si chiar vreau sa o satisfac putin.

| iloverings a răspuns:

Felație? Omule, iubita ta e un băiețel? Felația înseamnă altceva, mai documentează-te. Te referi la cunnilingus? Ok, în cazul ăsta e altceva.
Dacă fata e sănătoasă, logic că nu are nicio boală. Atunci ce ai putea lua dacă nu are nimic?

| DSD989 explică (pentru iloverings):

Îmi pare rău, in fine am citit pe net gresit, se mai intampla, multumesc ca mi-ai spus ca am gresit