| costica006 a întrebat:

Salut.Trebuie sa implinesc 15 ani si am un penis de 6.5cm cand doarme si 10 cm cand e sculata e bine? Astept Raspuns
Cu stima Comy!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Doamne ce problemă te frământă?
Stai liniștit, ești încă în dezvoltare, nu rămâi așa.
Poți cere sfatul unui medic urolog pentru a cunoaște bine starea ta de dezvoltare genitală.
Să crești mare și voinic!
Pa, pa.

45 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Draga Comy, daca la 15 ani iti faci probleme ca este mica (are 10 cm cind e treazalaughing, atunci la 20 ani ce ai sa spui daca va avea 25), atunci iti va parea bine.Mai copii multumitiva cu cit aveti, sinte-ti deocamdata in crestere, mai are timp sa creasca, ce credeti ca este floare sa infloreasca peste noaptehappy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mare ti-e gradina doamne!
laughinglaughinglaughinglaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu crezi ca la varsta de 15 ani prioritatile sunt altele... Daca problema asta te preocupa de pe acum, peste cativa ani ce o sa te mai preocupe?

| Parintele a răspuns:

Man. e cam mic.nu foarte mic dar e cam mic... o sa mai creasca maxim cu 3-4 cm.sad pana la 20 ani. deci o sa fie in limita normala.si un sfat.NU TE COMPARA CU ARTISTII DIN FILME PORNO!

| Mya a răspuns:

Ia zi sincer, de cate ori pe zi o masori? smug

Janina
| Janina a răspuns:

Asta e a treia intrebare tampita de genul asta...va bateti joc de noi?

| moonY a răspuns:

15 e varsta critica.asteapta sa ii implinesti si a2a zi il vei avea mai mare.
creste pe zi ce trece, intr'o zi iti vei dori sa se opreasca

| borsec a răspuns:

Pai depinde cu ce ai masurat-o, cu rigla sau cu sublerul.Cu rigla da o eroare de 0, 5 cm laughing

| want2bMajestic a răspuns:

Ti-o mananca fetele d tot. ti-o garantez

| alexam a răspuns:

Baietii ajung barbati la varsta de 22 de ani. Pana atunci o sa tot cresti, o sa te inalti, si o sa te dezvolti din toate punctele de vedere. Nu conteaza cat si ce au altii, ci cum vei fi tu, deocamdata esti copil, ajuns probabil la pubertate, asa ca nu te ingrijora! big grin Cu stima EU!

| gabimaris a răspuns:

Da` ia zi, la teze ce ai facut? laughinglaughinglaughing

| Wtf9000 a răspuns:

Aoleo ce mic il ai! Mai bine taceai din gura. laughing

| Lory_2572 a răspuns:

Bine ca esti tu sanatos...lasa 'amanuntele'

| dyanna a răspuns:

E plina lumea de complexati

| Onutzu a răspuns:

Si cand e obosit cati centimeti are? rolling on the floor laughing

| Onutzu a răspuns:

Nu e bine de loc. La varsta ta eu il aveam asa de mare de calcam pe el. rolling on the floor laughing

| csintalan a răspuns:

6.5 cand doarme, 10 sculat, atunci 3.5 piele se va umple in timp,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde apareti tata? S-a rasturnat camionu' cu d-astia obsedati de jucarie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeam ca astepti sa se ridice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand doarme a?laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

gandeste-te la vremea cind ai sa spui am onorabila virsta de...si am avut un penis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comy, mama draga! trebuie sa fii multumit cu ce ai si sa nu ravnesti la ce au altii. dar eu te felicit pentru intrebare, esti sincer si curajos. un singur lucru as vrea sa iti spun, cand ai sa cresti mai mare, si tu si amicul tau, trebuie sa va puneti prezervativ, sa te feresti de boli, care iti pot nenoroci tineretea si viata. te mai asteptam pe la noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne Comy cit a putut sa-mi creasca inima...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage d el pana faci 20 bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N -am nimic cu tine da puteai sa taci ca nu prea e de fala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi linisti ca o sa fii normal si totul e in regula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine trebuie sa il ai 13-14

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine si asa decat deloclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 ani aproape si o am de 15-16 cm