| costica006 a întrebat:

Salut.Trebuie sa implinesc 15 ani si am un penis de 6.5cm cand doarme si 10 cm cand e sculata e bine? Astept Raspuns
Cu stima Comy!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Doamne ce problemă te frământă?
Stai liniștit, ești încă în dezvoltare, nu rămâi așa.
Poți cere sfatul unui medic urolog pentru a cunoaște bine starea ta de dezvoltare genitală.
Să crești mare și voinic!
Pa, pa.

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut comy penisul tau este cam mic pentru varsta ta dar este normal.Eu cand aveam 14 ani si 5-6 luni aveam penisul de 7. 2 cm cand dormea si 13. 5 cm cand era sculata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai radeti de el ca si voi mintiti ca poate il aveti mai mic decat el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 17 ani cam cat ar fi normal sa ai penisu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comy eu am vreo 14 cm si am 16 ani, daca vrei sati mai creasca dai in cap desss adica de 10 ori pe saptamana si sa vezi cat iei intr-un an... bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia zi amice.implinesti 16 ani big grin
Cat de mare o ai acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, vreau sa cer si eu sfatul vostru deoarece aici consider ca este singurul loc unde ma pot exprima liber.
Am 16 ani si marimea penisului meu este: 14cm lungime si 6cm grosime! Este normal pentru aceasta varsta? Si am o nelamurire in privinta asta... vreau sa zic ca este mai "umflata" la mijloc de parca nu mi-o pot "folosi la maxim"!

*Costica: eu am postat deoarece nu vreau sa te simti jenat in privinta acestui lucru si vreau sa crezi ca nu esti singurul cu aceasta problema! A mai crescut intre timp big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai lasa dracul ce daca mica si jucausa nu conteaza marimea sa i in ce sa dai eimportant
cu timpu mai creste sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici o problema nu te ingrijora pentru asta ca sunt si altele mai mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fai masaj din cind in cind. stii tu cum. cu laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca eu am 10 ani si cand doarme are 8 si cand creste are 13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cum zicea o prietena micuta da dragutalaughing)btw am 15 ani si eu o am de 15cm si ma simt bine cu ealaughingbafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asteapta pana la 18 ani si ai sa vezi ce multumit o sa fii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate imi bag picioare amsad 14 ani si o am de 12sad

| costica006 explică:

Mda multumesc pentru sfaturi!

| costica006 explică:

Aha acum am 16 ani si ceva si are 15. 5 xD THX!

| unkme a răspuns:

Unu la mana, penisu nu creste peste noapte si sunt multi in aceeasi situatie ca si tine.
El va cerut sfaturi nu batjocora si incurajari. Deci serios, puteai sa fiti voi in aceeasi siutatie la aceeasi varsta, intrebarea a fost pusa bine, dar voi nu ati stiut sa raspundeti. Asadar voi, care stiti metode sau altele, datile, ca nu va moara tastatura sau mouseul, si chiar ar fi utile. Noi ca barbati ar trebui sa incercam sa satisfacem cat mai mult fetele. si intr-un fel chiar trebuie sa ne ingrijoreze masura si cum sa o facem mai mare.
Si daca ma ve-ti intreba daca stiu ceva, sa stiti ca nu am gasit momentan nicio metoda de a creste penisu, am intalnit niste pastile si unguente dar cred ca-s prosteala, oricum, sfatuiesc mancarea legumelor, si alimentelor ce stimuleaza circulatia sangelui in vene, ar putea fi de ajutor.