| AdamSandler a întrebat:

Am o problema cu penisul...
Nu pot sa scot capul penisului "afara" nici cand " doarme " nici cand e " sculata " [scuze de exprimare laughing ]
Adica cand doarme ma doare... iar cand e sculata nu cred ca am nici o sansa...adica, capul este prea mare, nu are cum sa iasa crying

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai fimoza. Nu capul penisului e mare, ci inelul preputial e prea mic. Trebuie sa te duci la un urolog pentru tratament de specialitate.

Abh
| Abh a răspuns:

S-ar putea sa ai fimoza, du-te la un chirurg sa te vada.

| Radu_5166 a răspuns:

Du-te la un doctor...happy

| klaudia_4431 a răspuns:

S-ar putea sa ajungi la o incizie...Du-te la un medic, sa nu ai ceva!

| adrian_6302 a răspuns:

Mda. si eu la fel thinking cred ca e fimoza

| Ronald225 a răspuns:

Asa credeam si eu cand eram mai mic, ziceam ca nu am nici o sansa sa iasa dar mai demult am "tras" tare de el si acum iasa tot timpul.
Si sunt virgin.