| anonimx2x a întrebat:

Salut tupu intrebarea urmatoare e mai mult pentru baieti si anume, dupa ce scoti benisul din vaginul fetei iti ramane un strat alunecos pe penis ce seamana asemanator cu sperma?

5 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Salut, nu seamana, chiar e, dar daca v-ati protejat cum trebuie o sa fie curat si proaspat ca si cocolino happy Sper ca te-am ajutat, bafta pa!

| RAY a răspuns:

Sperma nu contine doar spermatoizi si un lichid care ramane in vagin tu cand scotiil scoti afara plus acea solutie care este in mod normala data de creier pentru a curata vaginul in mod natural

| OnuOnulică a răspuns:

Da, normal.
Si ele ca si noi...

| lizucalisuca a răspuns:

Acel lichid este secretat de vaginul fetei atunci cand se excita pentru a-l lubrifia si a face penetrarea ami usoara. In lipsa lui ati plange de durere si tu si ea!

| BrunetteGirl21 a răspuns:

Normal ca iti ramane happy.E lichidul fetei, care se formeaza atunci cand se excita happy