| chimic11 a întrebat:

Daca ejaculezi in vaginul unei fete se vede, mai ramane sperma p margine sau p penis. funda :X

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu,nu ramane, dar excesul de sperma se elimina oricum din vagin.

NOname
| NOname a răspuns:

Da, normal. Fata n-are cum sa nu-si da seama, ca ai ejaculat.
Asa ca hai, fuga la farmacie dupa prezervative!

| ana_2556 a răspuns:

Da normal ca se vede. Isi da si ea seama cand se spala, si iti mai ramane si tie pe penis.

| sandra_8620 a răspuns:

Depinde...daca ejaculezi iar penisul ramane in interior ceva timp nu vei face diferenta intre sperma care o ejaculezi pe parcurs si cea de la final. daca imediat te retragi.se va vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar se scurge din vagin.intrebare? iti place sa faci asa ceva? dubiooos