| deea95andreea a întrebat:

Salut tuturor! am un prieten de 18 ani iar eu am 16, as vrea sa stiu ce as putea sa cred ca vrea el prin comportamentul urmator si daca are sanse relatia noastra eu fiind din Vatra Dornei iar el Din adancata jud sv? asta vara am fost la el si am stat 2 zile, el statea mereu in preajma mea chiar si de faceam treaba prin casa si cand avea ocazia sa fie pe langa mine imi dadea cu palma la fund, sau ma saruta, daca eram cu prieteni de-a lui nu ma lasa o clipa singura in preajma lor.cand a venit ziua plecarii stateam cu el pe pat si ne sarutam ne mangaiam si il lasam sa puna mana si in zona intima,(cazand de acord amandoi ca pan ce nu-s pregatita nu facem nimic), dar atunci s-a intamplat sa ma dezvirgineze cu degetul, ne luat valul, el era foarte tensionat, stresat din cauza situatiei ca ii parea rau ca s-a intamplat, iar eu incercam sal linistesc. apoi la plecare i-am spus sa-mi promita ca daca s-a intamplat asta nu ma va parasi indiferent de situatie.si ca ne vom lua mai incolo.am facut bine ca i-am zis asta? apoi urmatoarea data cand am fost la el am stat 3 zile, in noaptea celei dea doua nopti am iesit p afara una alta, saruturi apoi am intrat in casa si m-a intrebat daca il las sa imi introduca o singura data penisul, stand pe ganduri; pan la urma am acceptat doar 1 data.nu mai mult, l-am intrebat de ce si el mi-a sp ca a vr sa vada daca chiar nu mai sunt virgina(mentionez ca n-am sangerat atunci cand s-a intamplat sa ma dezv.) si sa vada daca am incredere in el. Ce credeti despre el si atitudinile lui, credeti ca e ok sa fiu cu el? dati-mi un sfat:*pup toti mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lasand la o parte detaliile,mai mult sau mai putin... logice si normale, eu cred ca tipu' te place si cred ca s-a comportat foarte normal-chiar frumos (cand te saruta din cand in cand si cand nu te lasa singurica cu prietenii lui) si eu zic sa continui relatia cu el, pentru ca sunt convinsa ca o sa va iubiti mult si frumos.Nu conteaza ca tu esti cam aeriana acum,din ce mi-am dat eu seama el te intelege si poate sa te faca fericita si ma gandesc la varianta asta pentru ca si eu sunt cam aeriana uneori cu iubitul meu,dar stie cum sa ma "ia", intelegi tu. Oricum, nu-ti face griji-in relatia voastra e totul perfect normal pana acum si chiar frumos.Mult noroc pe viitor!

15 răspunsuri:
| mihaMGB a răspuns:

In primul rand...cati ani ai? in al doilea rand,nu inteleg de ce nu ai facut dragoste cu el daca tot esti sigura ca te-ai dezvirginat? si sincer sincer doar o data ti-a introdus penisul in vagin? m-i se pare mult prea ciudat ca un baiat sa faca asta sa verifice daca mai esti virgina.n-am auzit in viata mea asa ceva laughing draga mea,incearca sa fi mai concreta in ceea ce povestesti,pentru ca nu se prea itnelege ce ai dori sa stii!? el pare a fi un baiat normal,si din cate ai scris te place si a vrut ceva mai mult cu tine,insa nu a fost sigur ca te-a dezvirginat cu degetul in momentul vostru pasional.tu pari de pe alta planeta cand vine vorba de relatia asta: baiatul pare ok nu ai zis nimic anormal despre comportamentul lui, si totusi tu iti faci griji, de ce? si cum l-ai lasat sa o bage o singura data? asa pur si simplu hop-top "gata am verificat''? si inca un lucru: cum adica sa va luati mai tarziu? ai deja planuri de casatorie pentru simplul fapt ca te-ar fi dezvirginat? inseamna ca esti naiva rau draga meahappy

| deea95andreea explică (pentru mihaMGB):

Da doar o singura data! pentru ca a vrut sa-mi respecte dorinta! in fine da-i pace

| mihaMGB a răspuns (pentru deea95andreea):

Draga mea, nu sari de fund ca arsalaughing ai itnrebat ceva, ti s-a raspuns.sau te asteptai la raspunsuri care sa te menajeze,si sa-ti satisfaca urechile doar? credeam ca ai intrebat ceva pentru a primi un raspuns cat mai clar,si rationalhappyai primit raspunsuri destule, singura care te'a menajat a fost cea careia i'ai dat funda, normal pentru ca ti'a gadilat orgoliulhappysi ti'a spus numai de bine.Viata reala nu e asa dulce cum se pare ca te astepti tu sa fiehappy...hai sa fim realiste putin, da? nu sa trecem peste copilarii totusi, vrei?happy

| mihaMGB a răspuns:

Ciudata povestioara.nu inteleg de ce nu ai facut dragoste cu el daca tot esti sigura ca te-ai dezvirginat? si sincer sincer doar o data ti-a introdus penisul in vagin? m-i se pare mult prea ciudat ca un baiat sa faca asta sa verifice daca mai esti virgina.n-am auzit in viata mea asa ceva laughing draga mea,incearca sa fi mai concreta in ceea ce povestesti,pentru ca nu se prea itnelege ce ai dori sa stii!? el pare a fi un baiat normal,si din cate ai scris te place si a vrut ceva mai mult cu tine,insa nu a fost sigur ca te-a dezvirginat cu degetul in momentul vostru pasional.tu pari de pe alta planeta cand vine vorba de relatia asta: baiatul pare ok nu ai zis nimic anormal despre comportamentul lui, si totusi tu iti faci griji, de ce? si cum l-ai lasat sa o bage o singura data? asa pur si simplu hop-top "gata am verificat''? si inca un lucru: cum adica sa va luati mai tarziu? ai deja planuri de casatorie pentru simplul fapt ca te-ar fi dezvirginat? inseamna ca esti naiva rau draga meahappy

| lunathemoon a răspuns:

Ok.a...cred ca ii place cat de cat sa faca dragoste dar tu cred ca esti prea mica.asa ca iti spun eu sa mai stai cu el si sa observi ce face. daca mai face ceva atunci stop relatie. si nu fa dragoste ca vei avea copii. poarta-te ca inainte!

| Afdsa a răspuns (pentru lunathemoon):

Nu-i băga prostii în cap!
"Nu fă dragoste că vei avea copii."
De unde concluzia asta mă rog?
Dacă ştiu cum să se protejeze, no problem.
O sperii degeaba.

| lunathemoon a răspuns (pentru Afdsa):

Eu stiu asta omule! cati ani ai tu 7? eu doar o avertizam.doar nu se sperie! alfel e dusa!

| Afdsa a răspuns (pentru lunathemoon):

Sunt băiat şi nu ştiam "omule".Nu trebuie sa te iei după vârstă ca să-ţi dai seama că nu ţi-am ziso cu răutate.Nu m-am luat de vârsta ta, că după cum gândeşti nici sula calului nu te înţelege,apăi fata asta? De unde dracu' ţi-a venit ţie faza cu "Nu fă dragoste că vei avea copii."? Ţi-am zis că dacă îi duc capu' pe amândoi şi se protejează şi sunt atenţi bla bla, nu vor avea copii. Exprimarea ta lasă de dorit, deci n-are sens să continui această "conversaţie extrem de intensă" oricât m-ar tenta.

| lunathemoon a răspuns (pentru Afdsa):

Bine! nu inteleg ce te bagi in raspunsurile mele! pe TPU oamenii dau parerea! eu am spus doar! tu nu ai vazut ce a zis mihypuffu?

| Afdsa a răspuns (pentru lunathemoon):

"pe TPU oamenii dau parerea!" : ţi-ai răspuns singur la întrebarea : "nu inteleg ce te bagi in raspunsurile mele". Mi-am dat cu părerea, am greşit cu ceva? Sigur că nu.

| Ralukys a răspuns:

El pare un baiat normal tu esti cea care imi pare ciudata(sorryhappy ).
Adica iti e rusine sa faceti dragoste dar il lasi sa te pipaie si sa te atinga in zonele intime.
Si in plus cum ti-a fost teama dar l-ai lasat sa " o bage 1 data"?
Si daca tu crezi ca te "va lua" te inseli draguta ai fost doar o aventura imi pare sincer rau asta e.
El ca orice baiat normal a vrut asta si tu l-ai lasat asa ca iti poti continua relatia cu el nu e nimic in neregula cu el.
Si tu l-ai lasat sa se culce cu tine doar ca sa vada daca mai esti virgina?raised eyebrowsPoi daca iti era asa teama cum o sa le demonstrezi si altora.In fine sper sa va intelegeti si succeskisswinkingSper sa nu mai gresitilaughing

| mihaMGB a răspuns (pentru Ralukys):

Nu fi chiar asa realaughing si eu am fost putin dura in ceea ce am scrishee hee doar ca nu e neaparat sa fi fost o aventura...din cele spuse mai sus baiatul chiar pare sa o placa, ideea e ca ea sa isi dea seama ce doreste de fapt ca pare cam pierdutahappy

| Gionell a răspuns:

laughing mi se pare o prostie totala, sincer laughing)