| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa imi alint iubitul cu o porecla sau cu cuvinte frumoase si ceva neobisnuit, in afara de clasicile: puiu, iubi, pisi etc.
Aveti idei?

12 răspunsuri:
| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| noob a răspuns:

Crăcănel

| Emilian65 a răspuns:

Daca este mai mic decat tine, ii poti alinta cu baby, iar daca este mai mare, ii poti alinta spunandu-i tati.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Dulceata mea. Scumpul meu.

| bogdan72 a răspuns:

Porc. Tuturor baietilor le place sa fie numiti porci. Sau purcei daca-s mai alintati. Ia striga-l "porculee" sa vezi cum se simtewinking

| ALittleDeath a răspuns:

ăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă, puțulică?

| Nicoleta4000 a răspuns:

Purcelush,lider,Cs:go lider

| ElenaMariajnk1441 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa fii cat mai "rea" cand vine vb de alint... "animalule" sunt misto. big grin

| addictedtohim a răspuns:

Cred ca astea sunt cele mai dragute! pupsik,bombonel,broscuta,comoara,dracusor,fluturas,iepuras, ursulet, viata mea, micutul, prinutl

| Suciu_Alin_1998 a răspuns:

Rabla