| Alyexxxx a întrebat:

Salut tuturor. Fetele ce fel de baiat prefera? Adica as putea imparti pe categorii aceasta chestie:
1. Fetele materialiste care prefera baieti, indiferent de varsta, cu bani, masini etc.
2. Fetele care pun pret pe aspectul fizic.
3. Fetele care prefera baietii caterincosi, amuzanti etc.
4. Fetele care prefera baietii care au relatii pentru ca se simt protejate.
5. Fetele care prefera "baietii jmecheri" adica acei mincinosi care cred ca sunt jmecheri, dar de fapt nu sunt.
6. Fetele care prefera baietii foarte populari pentru a deveni si ele la randul lor populare.
7. Fetele care prefera baieti din diferite interese ( nu neaparat bani ).
8. Fetele care prefera baieti la locul lor, nescandalagii. care nu se dau jmecheri, de treaba etc.

Sper ca am impartit bine in categorii. Care dintre baieti vor avea cel mai mare succes la fete din cele enumerate mai sus?
Si separat de aceasta intrebare, baietii frumosi la aspect au succes mare la fete? Eu cred ca da, dar ce fel de fete?

7 răspunsuri:
| petitdreamer a răspuns:

Traim intr-o lume cu milioane de oameni... Fiecare e diferit in felul lui... Fie fata, fie baiat... Fiecare isi doreste ceva unic... E o intrebare prea vasta ca cineva sa iti dea un raspuns sigur... Cine iti va raspunde de exemplu si iti va zice o opinie, aceea e opinia ei/lui... dar nu si a intregii lumi...

| RAY a răspuns:

In primul rand suntem finte vizuale 85% din ceea ce percepem noi este prin ceea ce vedem indiferent de sex,indiferent de sex cand vine vorba de atractie intra in lucru sistemul vizual, desi o fata /baiat frumoasa e o persoana care atrage sexul opus indiferent de carcater are,situatie materiala etc banii nu fac sa te iubeasca fetele,fetele nu sunt atrase sexual de barbati cu banii,nu se umesesc la vagin ca vad pe unu cu bmw se umezesc cand vad un barbat frumos,inalt,bine facut un alfa,sper ca ai inteles ca degeaba esti smecher,amuzant,cu banii daca nu emiti atractie sexuala,aia cu banii platesc pentru sex ceea ce demonnstreaza ca da fetele nu sunt atrase de banii ala nu-i un stimul sexual cum nici pentru tine nu-i,adevarul e ca fetele sunt atrase doar de o mica parte din barbati cu restul ele se compromit si cand gasesc un alfa fug la el ca asa au facut ele mereu,desi beta majoritatea sunt provideri,alfa sunt dominati, lideri de care fetele sunt indragostite, ai auzit de badboys? ai auzit de iubirea fetelor pentru badboys? e o iubire foarte intensa asa iubire nu o veti vedea pentru un beta, desi barbati beta care nu emana atractie se folosesc de banii ca sa atraga fetele dar ele nu le iubesc nici nu sunt atrase de ei, asta e adevarul de aia oamenii frumosi sunt asa admirati, populari ca reprezinta alfa

| Florentina9210 a răspuns:

Iti voi raspunde din punctul meu de vedere. Voi alege ''Fetele care prefera baietii care au relatii pentru ca se simt protejate.''

| raluk27 a răspuns:

Practic ti-ai raspuns singur. De exemplu, la punctul 3. "Fetele care prefera baietii caterincosi, amuzanti etc "
Urmatoarea ta intrebare este ce fel de baieti vor avea mai mult succes? Tu ce crezi?

| grab a răspuns:

In principal e bine sa imparti fetele in categorii dupa cum arata si cat IQ/EQ poseda. apoi le faci si targeti din categorii de baieti/barbati.

In general in dragoste mare parte din treaba o face crush-ul de la prima vedere.

| Madesz a răspuns:

Eu personal, 2, 3, 4 și 8. Și da, au succes mai mare. Ce fel de fete? Acum depinde happy

| EaSports a răspuns:

La inceput fetele cauta ca baietii sa fie frumosi la aspect. La prima vedere categoriile invingatoare alese de fete vor fi primul punct si al doilea punct, adica fetele materialiste si cele ce pun baza pe aspectul fizic al barbatilor, repet la prima vedere. Dupa ce fetele ajung la varsta cand capul incepe sa gandeasca putin mai familial aspectul fizic dispare si raman fetele materialiste. O alta categorie de barbati este barbatii cu sufletul bun. Deci dupa pierderea aspectului fizic raman doua: material si sufletesc. Si totusi castigator in majoritatea cazurilor sunt banii, averea, etc. Baietii nu dau o astfel de clasificare fetelor, ei disting doar doua tipuri de fete, fete bune si fete mai putin bune, adica, bune-acele frumoase care au si corp frumos, si cele mai putin frumoase cand corpul nu este chiar asa frumos.