| FamousGirl4 a întrebat:

Voi, baietii, ce categorii de fete preferati?
Fetele populare, fetele destepte, fetele frumoase, fetele bine imbracate, fetele cu bani, fetele amuzante sau fetele gen "bad girl"?! E doar un sondaj. Fundaa celui mai placut raspuns.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Depinde de situatie: daca-mi doresc o prietena, daca-mi doresc o iubita, daca-mi doresc o amanta sau daca-mi doresc o sotie.

| FamousGirl4 explică (pentru neutrino):

Da, desul de inteligent raspunsul. thinking

19 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Fetele Serioase si Sensibile

| valentingb a răspuns:

Nu prea populare, nu fac un show tv, nu foarte destepte pentru ca nici eu nu-s chiar destept, frumusele pentru ca altele se uita de sus la mine, preferabil imbracate, nu mai conteaza cu ce, amuzante, vorbarete, si nu bad girl... unde e feminitatea?

| IloveME a răspuns:

Cred ca tot intr-unu!
Baietilor le place ca fata de langa ei sa aiba de toate cate un pic!
Si cred ca toate avem, fiecare fata e frumoasa in felul ei, fiecare fata are gusturi la imbracaminte contreaza sa s potriveasca sufletele!

| unknownn a răspuns:

Fetele destepte, frumoase, bine imbracate, amuzante, bad girl.

| madalinutza20 a răspuns:

Ai uitat o categorie...
Femei foarte sexy smug
Nu-i asa?

| FamousGirl4 explică (pentru madalinutza20):

Oarecum. Te consideri?happy. pentru ca, eu printr-o femeie sexy nu vad doar corp, vad par, buze, ten, ochi, gene, sprancere, inclusiv femeile igienice sunt uneori sexi, cele care miros bine.

| madalinutza20 a răspuns:

Da ma consider happy

| FamousGirl4 explică (pentru madalinutza20):

Ok, atunci felicitari, nu mi-o lua in nume de rau. Nu te cunosc, nu am de unde sa stiu, dar ma bazez! Ce pot sa spun, mentine-te!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| FamousGirl4 explică (pentru bursuc001):

Extraordinar, voi traii si fara cont pe TPU! 1-0 mai jucam?happy

| bursuc001 a răspuns (pentru FamousGirl4):

Ce să-ţi spun : "inteligentă" atitudine...

Atât timp cât postezi pe acest site ai OBLIGAŢIA să RESPECŢI Regulamentul!

Pe viitor, te rog să fi atentă unde postezi.

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

O zi frumoasă.

| FamousGirl4 explică (pentru bursuc001):

Daca scrii cu diacritice nu esti mai inteligent(a)!

| bursuc001 a răspuns (pentru FamousGirl4):

Eu mă refeream la "atitudinea" ta, NU are nici o legătură cu diacriticele...

Toate cele bune.

| xanderblackx a răspuns:

Fetele atat de inteligente incat sa-si dea seama ca sunt frumoase si nu este necesar sa intrebe baiatul de 5 ori pe zi asta. fetele care stiu sa se imbrace cu gust, singure, nu ajutate de 1000 de prietene. cele independente financiar, destul de amuzante incat sa nu-ti doresti sa se termine mai repede si cu un oarecare ton de "bad girl" cand este cazul, mai ales in pat. cam asta isi doreste un baiat... numai bine

| AxXeL1124 a răspuns:

Sincer eu le-as combina pe toate.dar daca nu se poate prefer fetele despeste si frumoasebig grin

| VictorVictoras a răspuns (pentru AxXeL1124):

A spus doar o categorie mai nu toate ca asa cine nu le-ar vrea pe toate dar unde se gaseste asa ceva? ca vreau si eu destepte frumoase cuminti si bogate daca se poate laughing)

| VictorVictoras a răspuns:

In primul rand fetele destepte si sa arate acceptabil nu conteaza prea mult restul pe mine ma poate face o fata s-o plac doar prin inteligenta pentru ca daca o plac pentru felul cum arata asta poate sa se duca dupa ceva timp, ce rost are sa ai o persoana inger la exterior si demon in interior? cu care sa te certi mereu s.a.m.d frumusetea se duce dar inteligenta ramane,

| Alexandru_Gabby_1997 a răspuns:

Eu unul, nu iau o fata dupa bani sau dupa popularita. Trebuie sa ne intelegem foarte bine, sa glumim, sa avem ceva in comun. Nu conteaza nimic de mai sus cand dragostea aparewinking