| anonimu14 a întrebat:

Fetele "frumoase" de ce umbla doar cu baietii jmecheri si cu bani?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Cine ţi-a spus? Nu cred că e cazul să generalizăm. Fiecare fată e diferită.
2. Poate pentru că doar acei bărbaţi au tupeu să le abordeze. Ceilalţi în schimb au senzaţia că nu vor fi niciodată suficient de buni pentru ele, aşa că renunţă la lupta înainte s-o înceapă. Se tem de concurenţă şi sunt nesiguri pe ei.

| Азбука a răspuns:

Pentru ca si ele sunt "jmechere"

| Honeybunny a răspuns:

Pentru ca jmecherii cu bani cauta fete frumoase(de fapt orice baiat vrea o fata frumoasa langa el) si fetele cauta bani(in general, nu toate, desi mici exceptii din pacate ).

| DeeaBlondiii a răspuns:

Eu de exemplu umblu cu baiati oleaca mai dezghetati pentru ca eu sunt genu mai timida(bine timida cu baietiilaughing )dar nu smecheri ca altfel risc sa sufar si banii chiar nu conteaza pentru minewinking

| Rebecca a răspuns:

Inseamna ca tu nu stii ce e frumusetea :d "your beauty is deep inside" O fata care altceva decat bani si imagine poate sa arate cat de bine, nu e frumoasa

| mihaibr11 a răspuns:

Avand in vedere legea compensatiei, fetelor respective le lipsesc anumite insusiri, dar "frate e buna, ce conteaza ca nu face diferenta intre mancare si mancarime, hai cu gutza". De obicei, baietii aia de care vb tu, au cate 2-3 tipe de-astea pe saptamana, pentru ca...banii happy Privit din alt pct de vedere, chiar din intrebare poti sa tragi o concluzie despre anumite fete. Si intre noi fie vb, aia de care vb nu au nici o legatura cu smecheria. Vrei sa vezi un smecher, uita-te la basescu. Sper ca m-ai inteles. Ciao

| ionika17 a răspuns:

Cred ca din cauza ca la fetele frumoase, le lipseste inteligenta (nu vreau sa jignesc pe nimeni dar cam asa e). Daca le-a Dumnezeu frumusete, crezi ca le mai trebuie si inteligenta! Dar mai sunt si fete frumoase care nu doresc doar bani, si smecheri! Dar crede-ma sunt greu de gasit!

| ioana_8925 a răspuns:

pentru ca baietii smecheri cauta sa "arda fetele frumoase " iar ele pica in plasa la cea mai mica vorba dulce chiar neadevarata

| Laya a răspuns:

Pentru ca fetele "frumoase" sunt frumoase cu 2 kg de make-up si sunt usor de cumparat. Poate sunt eu putin superficiala, dar atata timp cat o tipa cat de cat frumoasa iasa cu un "jmecher", care asculta-n masina numai Guta si nu stie sa lege 2 propozitii fara 15 greseli gramaticale, inseamna ca sta cu el numai pentru bani, ceea ce e trist.

| Frontal a răspuns:

Pentru ca vor sa profite, desi nu este tocmai "civilizat", sau mai bine zis corect, ceea ce fac!

| mady_8925 a răspuns:

Nu este adevarat.Nu e o regula ca o fata frumoasa sa fie cu un baiat cu bani.Si Ionika te inseli.Cate fete frumoase nu exista pe lumea asta care sunt inteligente.
Te indragostesti pur si simplu,indiferent ca e smecher ca nu, indiferent ca are bani ca nu.
Prietenul meu nu face parte din categoria smecherilor dar face parte din categoria a celor cu bani, si il iubesc pe el ca persoana nu banii lui asa ca.

| Daniela_8349 a răspuns:

De idioate
NU le inteleg de ce nici eu...

| alexz09 a răspuns:

Pentru ca sunt proaste. Se cred mai bazate daca umbla cu cine stie ce "mafioti" si aia dupa ce profita bine de ele le lasa balta.