| licurici17 a întrebat:

Salut tuturor! Mai am o intrebare la care nu-i gasesc raspuns si sper sa ma ajutati voi. Deci care-i treaba cu cate numere rezisti si chestii, ca tot aud la altii. Stiu ca un numar e pana ejaculezi prima oara dar dupa cum se trece la al doilea numar?(in caz ca o faci cu prezervativ). Il scoti pe ala si pui altu si incepi din nou? Lamuriti-ma si pe mine va rog. Si cam cat dureaza pana ai o noua erectie dupa primul numar sau cat ar trebui sa astepti pana o incepi de la capat?
Mersi!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il scoti frumos, te speli bine si pe urma pui altu.

o erectie apare in functie de organism, pote sa fie dupa cateva secunde, dupa cateva minute sau deloc

1 răspuns:
| Lavii007 a răspuns:

Pentru fiecare numar trebuie folosit un prezervativ, nu acelasi.