| VrRos86 a întrebat:

Câte numere sunt posibile intr-o noapte?
Mai exact un virgin de câte ori poate sa o facă intr-o noapte ca să îi ajungă?

Primul număr durează sub un minut la un virgin din ce aud, dar al doilea număr cât durează și al treilea?
Al doilea număr poate dura 10 minute și al treilea jumătate de oră?

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Depinde de organism

| mastadont a răspuns:

E imposibil să generalizăm, să spunem un număr exact, depinde de fiecare individ, de cât de mult s-a masturbat în ultimele zile, de sensibilitatea penisului, etc.

| VrRos86 explică (pentru mastadont):

Pai minim 5 numere merge eu zic, o daca ma masturbez acum, peste jumătate de ora se ridica Gigel din nou, eu zic că merge și mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. In general cred ca 3, maxim 4. Un virgin este la fel de dotat fiziologic si ca un "experimentat". Nu, nu este adevarat ca primul numar dureaza sub un minut la un virgin. Nu este obligatoriu si de asemenea asta se poate intampla si la cineva cu "experienta". Jumatate de ora poate cu tot cu dusul de dupa laughing