| Anonimus12345678 a întrebat:

Salut tuturor. Peste o luna e ziua fetei de care imi place si as vrea sa ii spun la multi ani intr un mod foarte special.Ma puteti ajuta va rog cu niste idei?

3 răspunsuri:
| altrix a răspuns:

Scrie-i o poezie happy fetele iubesc poeziile

| Paulvasile10 a răspuns:

Eu zic sa ii faci un afis mare cu la multi ani, te iubesc si numele ei, o chemi la geam si ii arati afisul...sau si clasicul la multi ani si o imbratisare calduroasa e ok...pana la urma bucuria vine si din lucrurile mici happy

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Ai putea sa fii creativ.
Sa-i faci o felicitare.
Sau.
Sa-i cumperi un bughet de trandafiri..sau ce flori ai auzit ca-i plac.
Si ii zici cu un zambet la multi ani si o imbratisezi.
Asta cred ca o sa-i placa.
Bafta.