| SweetGreen a întrebat:

Salut tuturor!
Sunt băiat, am 19 ani...
De la mica vreme am o problema care ma macină:
Încă sunt virgin
Si am avut ocazia sa o fac dar nu am avut curajul sa am inițiativă.
Am avut relații de scurtă durată...
Chiar destul de multe...
Nici o fată nu ma văzut gol.
Cu toate fetele cu care am fost m-am saturat ei le-am atins zonele intime pentru ca imi placea de ele si ele acceptau toate astea dar nu ajungem in acel punct...
Nu știu voi ce sfat îmi puteți da?
Chiar îmi doresc sa fac sex dar cu o fată la care țin si o plac...
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Roxannna18 a răspuns:

Părerea mea este că nu ai de ce sa te simți prost din cauza asta. Ar trebui sa te simți mândru pentru că nu ești ca și majoritatea băieților care se culca cu toate fetele posibile.
Pentru o fata care gândește matur apreciază enorm de mult acest lucru, și ai un avantaj foarte mare atunci când ea afla că nu te ai culcat cu toate pe care le-ai prins.
Totul la momentul potrivit.
O să vina ziua în care o sa placi o fata cu adevărat și atunci te vei simți în largul tau, și vei prinde și acel curaj pentru acest pas.
Până atunci nu te necăji cu ceea ce spun alții.
Important e sa fie cu persoana pe care o iubești și cea care te respecta.
Atunci când vei găsi acea fata ea te va înțelege perfect și nu o sa te critice a proasta.
Multa bafta. happy

5 răspunsuri:
| MPersephone a răspuns:

Chill out.

| Andrei_Dragoş_1998_2PoM a răspuns:

Ca sa poti face sex cu o fata care iti place trebuie sa fiti amici de lunga durata, cine stie dupa o partida te va trece 'iubi' in telefon
La relatiile de lungă durată va sosii timpul când o sa ajungi sa obtii
cand zic relatii de lunga durata nu te gandii ca sunt alea de 1 luna 2, pot fi si ani, totul depinde de tine la cum te comporti cum arați.
Totul vine de la sine.
Nu spune la nici o fata in mai putin de o lună sa vina sa vedeti un film la tine acasa fiindca n ai rezolvat nimic, ba mai mult ai pierde tot

| IvyOlivia a răspuns:

Păi atunci trebuie să mai aștepți până întâlnești acea fată. Dar dacă chiar nu mai reziști du-te și fă cu orice fată vrea să facă așa ceva. Părerea mea este că trebuie să mai aștepți. Nu este o rușine că ești virgin. Mai bine un băiat virgin decât unul cu nu știu câte boli ( luate de la c***e ).

| alina2k18 a răspuns:

Fa-ti o iubitawinking beti o sampanie cand vreti sa aveti o noapte frumoasa, o sa capeti curaj si o sa fiti mai dezinhibati.

| Goete a răspuns:

"Nu știu voi ce sfat îmi puteți da?"
- sa nu te macini. E decizia ta sa te macininsi cu cat mai mult te gandesti la asta, mai mult te macini.
Decide, daca vrei atat de mult sex, fa sex. Si daca vrei sa o astepti pe Ea, asteapt-o fara stres.