| anonim_4396 a întrebat:

Un citat care te reprezinta!

Răspuns Câştigător
| AtlantisMe a răspuns:

Nu te complace ci forteazati limitele

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Totul e posibil.

NOname
| NOname a răspuns:

"Ca sa-mi suport pesimismul, m-am hotarat sa fiu optimist."

| Klepto a răspuns:

"Este mai simplu sa nu incerci, chiar daca vrei sa faci bine, o sa se inteleaga opusul de fiecare data."

| KyraW a răspuns (pentru Klepto):

Interesant este ca nu era asta cel definitoriu, sa intele ca Lorion te-a facut sa-l pui pe asta sa te reprezinte?

| BlancaFantasma a răspuns:

Asculta ce zic altii, dar niciodata sa nu faci ce vor ei.Doar tu esti stapan pe deciziile tale.
N`am planuri,am doar scopuri precise.
Cine te place, te place asa cum esti.(true)
Ai grija ce faci ca intr-o zi s`ar putea sa realizezi ca ai pierdut un diammant in timp ce erai ocupat sa colectionezi pietricele( si asta`i adevarat...)
N`ai carte, n`ai parte.(ar fi bine sa retii asta sa nu ajungi in clasa a12` A si sa-ti dai seama ca puteai mult mai mult).
Sunt multe citate superbe in care ma regasesc, destule sunt in special in melodiile lui guess who, spike, etc.big grin

| JeSa a răspuns:

M-am regasit in acesta, si cred ca ma reprezinta: ''O mare dragoste este de neconceput fără o mare inteligenţă; inteligenţa este egală cu profunzimea sufletului; iată de ce sufletele mari ating culmile umanismului; tot ele sunt şi mari inteligenţe.'' - I.A. Goncearov.

| Graphee a răspuns:

"Romanul nu-i decât o călătorie prin continentele sufletului."

| ღClauuღ a răspuns:

Respecta si vei fii respectat.

| Grimmjow a răspuns (pentru ღClauuღ):

Fi (nu fii)

| ღClauuღ a răspuns (pentru Grimmjow):

A scuze nu mi-am dat seama, m-am grabit.big grin

| alexandru1991 a răspuns:

Nu-ti fie teama, incalca regulile, depaseste-ti limitele!

| blabla5532 a răspuns:

O iau incet de pe pamant spre nori
Incep sa urc pe scari, trec prin diferite stari
Fara sa-mi pese de urmari

| AtlantisMe a răspuns:

Am pe un caiet notate cateva citate. Daca vrei sa facem schimb si sa mai vb despre citate uite idul meu thejansonbourne.

| frei a răspuns:

Viata e suferinta

| griindungiverzi a răspuns:

Si am un singur gand ce ma duce departe
Si`l las sa ma poarte in lumi colorate.
Si am atatea vise, atatea sperante
Pe care le-am pictat in diferite nuante!