| Alissya97 a întrebat:

V-am mai povestit ca imi place de un baiat cu 2 ani mai mare decat mine si alea alea.
Deci, eu incerc sa il uit dar el imi tot scrie si pe mess, iar pe strada se uita insistent la mine straight face
De exemplu azi mi-a scris de 2 ori straight face
Prima data m-a chemat la sala ca avea meci cu clasa mea big grin
A doua oara si-a gasit motiv sa imi scrie despre o poza pe care o am pe hi5 straight face
Intotdeauna cand imi scrie isi gaseste motive sa ma streseze oh go on
Ce parere aveti?straight face
Mentionez ca nu i-am mai scris de ceva vreme big grin
Si acum el este cel care imi scriehee hee
big grin Vreau pareri puppy dog eyes
Multsumesc big hug

Funda love struck

2 răspunsuri:
| Rares20funde a răspuns:

Pai daca vrei sa il ignori dai ignore pe mess si gata.La cata tehnologie este in ziua de azi, printr-un click te-ai scapat de elhee hee

| nicole86 a răspuns:

De ce nu vrei sa stai cu el daca tot zici ca iti place? si...traieste vita la maximhappy