| Alissya97 a întrebat:

V-am povestit acu' ceva timp de un baiat la care am tinut multa vreme.Acu o saptamana, inainte sa ne intalnim, ne intelegeam foarte bine. Dupa ce ne-am intalnit, asta fiind saptamana trecuta, luni, am inceput sa ne certam zi de zi, din cauza unor chestii aiurea. Duminica, ne-am certat foarte rau, in asa fel incat zicea ca nu mai vorbeste cu mine si alea alea. Dupa, ieri, iar ne-am certat. Azi, mi-a scris din nou. Si o tipa mai mica, cu 4 ani decat el a avut la av o poza cu el si ea. Si mi-a zis sa ma uit. Doamne, si l-am intrebat ce-i cu poza? Si a zis ca a fost la ea si noa. God, deci nu mai puteam, am ramas socata! De cand ne-am certat isi tot face de cap cu toate. Si imi tot spune ca il doare undeva de mine si dracu stie ce, totusi nu cred. Dar na, fie cum zice el. Apoi, l-am intrebat „Cu aia ma?" si a zis „Fac ce vreau cu cine vreau; da ce are daca, cu ea?" sau ceva de genul asta. Doamne, continua sa ma uimeasca pe zi ce trece! Se baga cu toate copilele. Si nu inteleg de ce face asta. Poate ca vrea sa-mi faca in ciuda, poate nu. El stie. [P. s : eu am 14 ani, el 16] Motivul pentru care ne-am certat era ca eu ma inteleg bine cu prietenul lui cel mai bun si am vorbit putintel de el. Doamne mare pacat am mai facut! oh go on In fine, voi ce parere aveti? Mai tin la el, dar pe zice ce trece il dau dracu, incet da sigur! Va rog sa-mi spuneti si parerea voastra. Va multumesc din suflet! Ofer funda si voturi! Pupici!:*

3 răspunsuri:
| Alissya97 explică:

Tipa e clasa a 6 a, are 12 ani. La ce superficialitate te referi?

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Se baga cu toate copilele, dear, e cu doi ani mai mica decat tine deci nu e prea pare diferenta. Si sincer dupa modul in care ne povestesti problema, incep sa il inteleg unde incape atat superficialitate intr-o singura peroana?

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Draga mea o vaea ea clasa a 6-a si 12 ani dar si tu ai numai 14 si la fel as putea spune si eu ca esti copila, si dupa codul in care gandesti, da esti copila. Superficialitate? modul de a privii lucrurile, "il dai dracu", am impresia ca el deja face aces lucru happy