| Ionică a întrebat:

V-ati inselat vreodata iubitul/iubita? Multumesc!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am inselat, insa am fost inselata...Nu recomand nimanui sa insele! Pentru ca durerea pe care o provoci in sufletul celuilalt nu se compara cu nimic...

| greenish a răspuns:

Da tongue o singura data

| Kidd ♡ a răspuns:

Categoric nu! Din moment ce este iubitul meu, nu mai am nevoie de alti.Il iubesc doar pe el si doar atat. S`a intamplat sa fiu inselata si acele momente au fost printre cele mai grele din viata mea.Deci eu nu vreau sa provoc acea durere si altcuiva.

| victorrdg a răspuns:

Mdabig grin... de cteva oribig grin

| dulciana a răspuns:

In 7luni niciodata.sincer

| Bacemi a răspuns:

Nu. Niciodata. Daca sunt implicat intr-o relatie inseamna ca vreau ceva de durata. Daca nu mai vad viitor in relatie ii spun partenerei si lamurim lucrurile. Ne despartim si apoi merg pe alta directie.

| irina20 a răspuns:

Da, dar era o relatie platonica.

| razvy_9918 a răspuns:

Dap, d mai multe ori din pacate, din pacate pentru ca sufar enorm dupa ea

| rebeca a răspuns:

Raspunsul e da... daca acum as folosi cuvantul "dar" si as mai da cateva explicatii s-ar intelege ca imi caut scuze.Nu era iubire la mijloc si nici nu a aflat, deci nu a suferit din cauza mea.

| iulia_3850 a răspuns:

Da l-am inselat pe primul meu iubit pentru ca eram geloas si credeam ca ma inseala el, insa de cand sunt casatorita nici prin cap nu-mi trece il iubesc prea mult pe sotul meu ca sa-l insel, cred ca din cauza lipsei de iubire inselam!

| anonim96 a răspuns:

Dapsad... dar mai intai trebuia sa gandesc ceea ce fac si de ce v-a urma... dar nu am facut-o recunosc