| rousz a întrebat:

Hey! Ti-ai inselat vreodata iubita/iubitul? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Nu, n'am inselat pentru ca l'am iubit si inca il iubesc. Si in plus nu m'as vedea facand asta. Prefer sa spun in fata daca e ceva fara sa fie nevoie sa insel. N'am inselat, dar am patit'o oh go on.

| rousz explică (pentru Visecolorate):

Da, cred ca oricine a patit-o!

19 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Am fost invatat sa respect o fata deci clar nu o voi insela vreodata. Daca ea inseala inseamna ca nu are cei 7 ani de acasa si ar merita o mica corectura verbala, ca sa-i strici nitel reputatia si s-o stie toti de panarama.Cel putin asa as face eu.happy

| DeeaMarry a răspuns:

Nu! Si nici nu am sa o fac vreodata.
Mai intai m-as desparti de el, daca nu l-as mai iubi si as vrea sa fiu cu altcineva.

| tocoal a răspuns:

Niciodata si nici nu am de gand. Mi se pare o tampenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum o sa-ti spun tie ce am facut si de ce, aceste lucruri se spun numai la ureche don't tell anyone

| Diia94 a răspuns:

Nu. Dar atunci cand il/o inseli nu e in regula. Pai ori respectiva/ul se schimba, ori e prea posesiv/a, ori numai exista atractie. Stii ceva se schimba si apare ceva nou.

| rousz explică (pentru Diia94):

Normal, dar sti unii baieti sunt adeptii incercarilor, cat mai multe si de aceea am intrebat pentru ca pe zi ce trece tot aud '' ar mai fi buna una '', normal ca se spune ca atunci cand iubesti nu inseli, dar...

| Diia94 a răspuns (pentru rousz):

Dar aia sunt niste porci :d

| Anecherry a răspuns (pentru rousz):

Si pe tine ce te opreste sa incerci? si fetele inseala, dar o fac cu mai mult tact.

| rousz explică (pentru Anecherry):

Ce ma opreste? eu nu sunt asa, eu imi iubesc iubitul si sincer daca l-as insela pe el m-as simti penibil nu cred ca l-as mai putea privi in ochi pentru ca e ceva urat azi il sarut pe el, maine sarut un altul. Pentru ce? Bine ca acum fiecare cu gandirea lui si cu propria opinie.

| Anecherry a răspuns (pentru rousz):

Nu ti-am spus sa-l inseli, te-am vazut foarte indigata de faptul ca ei incearca. cam asta-i chestia, tu decizi ce faci in continuare.

| rousz explică (pentru Anecherry):

Da bine ca nu numai ei, normal fiecare decide!

| Domiinic a răspuns:

Nu am iubit pana acum.Am inselat de mai multe ori.Nu ai cum sa inseli daca iubesti pe cineva ma refer la iubirea adevarata nu prosteala asta de o fac uni in ziua de azi si ii zic iubire.

| bolsevic a răspuns:

Toata lumea inseala si va fi inselata pentru ca suntem victimele propriei noastre imaginatii