| AuRevoirSimone a întrebat:

V-ati inselat vreodata iubitul/iubita?

22 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Am fost tentat o singură dată dar m-am răzgândit fără să înţeleg atunci de ce.
Răspunsul meu: Nu, niciodată.

| Alisa a răspuns:

Voi raspunde exact ce am raspuns si la celelalte intrebari de acest gen:

NU, pentru ca atata timp cat sunt implicata intr-o relatie si as insela, inseamna ca persoana aceea care imi este partener nu se ridica la asteptarile mele. De ce as mai sta cu acea persoana, daca tot nu poate sa imi ofere ce imi doresc, si eu caut in alta parte...Nu ar fi corect nici fata de mine sa il insel, nici fata de el.
Si daca sunt cu cineva, inseamna ca il iubesc, nu stau cu el doar pentru a-mi umple timpul, de plictiseala. Intr-o relatie dau tot ce am eu mai bun.

Daca as vrea sa fiu cu altcineva, ma despart de actualul partener si incep alta relatie fara sa ma ascund si sa imi insel partenerul.

| catthshshshs a răspuns:

Nu, sunt fidela intr-o relatie.Atata timp timp cat primesc iubire, respect si atentie nu am ce cauta in alta parte.

| nobody_9468 a răspuns:

Da, fiindca merita!hee hee

Bafta.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Niciodata. fara sa stie.

| Anecherry a răspuns:

Dabig grin

| Ana a răspuns:

Nu pentru ca n-am dc, atata timp cat sunt cu el si ne iubim si nu-mi lipseste nimic, afectiune, dragoste, intelegere... etc

| LCD a răspuns:

Da

| soricica a răspuns:

Recunosc ca la inceput am avut tentatia de a-l insela, dar am renuntat, si dupa o perioada cand am inceput sa tin mai mult la el si sa il iubesc, nici prin cap nu mi-a mai trecut.
Acum nici daca m-ar plati cineva nu l-asi insela.
Deci nu l-am inselatbig grin
Bye:*

| Atotstiutorul a răspuns:

Si crezi ca as spune aici ca sa vada si altii?

| daddu a răspuns:

Da, si si acum imi pare Foarte rau. sad

| deni_6616 a răspuns:

Nu e nevoietongue

| scarly86 a răspuns:

Nu, il iubesc prea tare si nu mi a dat motive...

| puiuc a răspuns:

NU mi-am inselat iubita si nu cred ca o sa pot vreodata sa o insel, mai bine imi dau palmi de cat sa fac o greseala de acest gen pentru ca nici mie nu mi-ar placea, si cum se zice ce tie nu-ti place altuia nu-i face.

| wanda a răspuns:

Daca il iubesc la ce sa il inselraised eyebrows?

ori sunt cu el...DOAR cu el sau decat sa il insel il las in pace...

| kaTTsu a răspuns:

Numai odata? straight face

| GabiCh93 a răspuns:

Nu pentru ca nu ar fi corect din partea meahee hee

| נυѕт вяυтαℓ a răspuns:

Nu l-am inselat pentru ca l-am iubithappy

| H2O2 a răspuns:

Nu niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu gandul si in visebig grin

| Ciuf_4868 a răspuns:

Mda.` thinking
fiindk`. aveam app` o luna de cand suntem` cmb. si daca ne-am intalnit.` de 3 oribatting eyelashes. si cand ne intalneam`. stateam` 5 -1o` min ap0i`. gata thinking