| alexandra28ale a întrebat:

V-ati inselat vreodata iubitul/iubita desi o iubeati? daca da de ce?

10 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Nu as putea sa fac asa ceva niciodata... daca faci un astfel de lucru esti prost sau proasta.pentru ce dara esti cu el sau ea daca pleci in alta parte? care e pontu ca te intilnesti.

| Johnny_3797 a răspuns:

Nu-mi am inselat iubita, dar erau cazuri cind doream foarte tare sa incerc ceva nou cu altcinve.Sunt multe cazuri de a insela dar cele mai dese se produc din cauza ca sau saturat de parterul lor sau mai simpatizeaza si pe altcineva in afara de iubita sau iubitul sau happy. Totuna daca inselati sa aveti grija ca sa nu va prinda.Dar cel mai bine sa nu inselati si nu veti fi inselati.Mult succes si vedeti ce faceti happy

| MMadalina a răspuns:

Cum sa inseli o persoana daca o iubesti?!

| Agentulx a răspuns:

Da.Asa se intampla cand gandesti cu altceva decat cu creieru (intelegi tu big grin) dupa mi-a parut foarte rau dar nu prea se mai putea face nimic am ajuns sa ne despartim. Desi o iubeam nu stiu de ce am lasat-o sa plece.

| NinaY a răspuns:

Da.din cauza lipsei afectiunii, caci el era departe de mine si nu il mai vazusem de vreo 4 luni. logic ca aveam nevoie de afectiune! Consecinte? mai bine ramaneam doar cu el caci desi l'am inselat, nu am gasit la acea persoana ceea ce cautam...
Sper ca te'am ajutat.

| pisikmik a răspuns:

Eu da l-am inselat odata din cauza lui pentru ca ma enervat foarte tare stiu ca nu a trebuit s fac asta si imi pare rau dar din moment ce imi tot scoate ochi cu un lucru si incerc s ii explic si el nu intelege ma enervezbig grin

| Bloodlines a răspuns:

Nu. Si n-as face asta niciodata. Daca il iubesc, nu-l insel. Si daca nu l-as iubi, n-as fi cu el.

| sixtythree a răspuns:

Din moment ce iubesti pe cineva cu siguranta nu poti sa-i faci rau. Iar daca se intampla sa-l/s-o ranesti in felul acesta inseamna ca nu il/o iubesti

| izaaa15 a răspuns:

Da.de fraiera oh go on mi se pusese pata pe pr lui cel mai bun :-s si l-am lasat pentru el.dupa mi-a parut fffff rau,si am incerkt sa ne impacam. dupa eforturi f mari am reusit, dar la scurt tp ne-am despartit iar. dupa asta, nu am mai inselat pe nimeni:d m-am inv mintehee hee

| byby_9581 a răspuns:

Nu stiu dasetea