| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa ma ajutati iubita mea s-a despartit de mine si nu stiu ce sa fac sa o recuper eu simt ca mai pot face ceva si simt ca inca ma mai iubeste ce trebuie sa fac? va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Vb cu ea si convinge-o ca merita sa va impacati.
daca si tu o iubesti, iti vei da seama ce trebuie sa faci pentru a o recuceri

| Tsiitsix3 a răspuns:

Sincer sa iti spun ai putea sa iti gasesti alta iubita.Daca nu sa o intrebi`happy daca mai simte ceva pentru tine. Incearca sa recuperezi relatia daca chiar iti doresti. Spune`i ce simti pentru ea. fundha?batting eyelashes

| newname a răspuns:

Daca te parasit o data crede-ma ca nu face sa te impaci napoi cu ea gata mergi mai departe fara ea daca ea va dori sa fie din nou cu tine o sa te caute daca nu nu totul e terminat si eu am trecut prin asta stiu ca la inceput e greu dar peste o luna vei fi fericit scoate cu totul din cap sterge pozele care le aveti si indeparteazate cu totul de ea ca ea si-a dorit asta nu tu tu nu esti vinovat cu nimic bafta nu te plinge niciodata dupa fete ca pleaca una si vine alta

| Andrey43 a răspuns:

Dupa cum vam povestit situatia e ca e dragoste la distanta si e foarte greu ea mi-a zis ca inca ma mai iubeste dar se mai gandeste daca vom ramane impreuna. Ce trebuie sa fac? Cum sa o fac sa isi recapete sentimenele ce le avea pentru mine? Cel mai bun raspus primeste funda

| Bogdan_6253 a răspuns:

Crede-ma sunt in aceiasi situatie in momentul de fata presupun ca vrei o relatie serioasa dar daca s-a despartot de tine si te vei impaca va fi doar o prelungire tot o sa va despartiti :-J E greu... stiu

| Bogdan_6253 a răspuns:

Faci cum vrei te convingi singur oricum daca ti-as zice sa te linistesti ca nu are rost tu nu o sa ma asculti!

| gabi37 a răspuns:

Intreaba-te intai cu ce ai gresit in reletie si incearca sa remediezi problema, daca nu ai gresit cu nimic inseamna ca nu te merita