| Akihiro a întrebat:

Vin si eu cu o problema destul de jenanta si stanjenitoare. Am 19 ani si am observat ca de cateva zile penisul meu nu se mai scoala in totalitate. Imi este foarte rusine de prietena mea, pentru ca stiu ca vrea sa ne incepem viata sexuala. La mine este totul okay, sunt sanatos, doar ca de ceva timp penisul nu se mai scoala in totalitate. Am erectie, dar simt ca nu este in totalitate sculat. Daca a trecut cineva prin asa ceva, va rog lasati mesaj. Ma gandesc la asta mereu si sunt stresat.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu cumva acest fenomen este din cauza unei masturbari excesive?

| Oana92 a răspuns:

Te pregatesti pentru inceperea vietii sexuale? Te-ai gandit ca esti foarte stresat de acest lucru si asta e motivul pentru care erectia ta nu mai este la fel de puternica?

| kiri11 a răspuns:

Ia citeste cate ceva despre produsul Potenga big grin. Nu este nimic stanjenitor. Pur si simplu treci printr-o perioada in care organismul tau este probabil slabit si ai nevoie de suplimentare. happy