| AndreiRzV a întrebat:

Salut! Vin si eu cu o problema!
Mi am inceput viata sexuala acum o luna pot sa zic,(eu avand varsta de 21 de ani) si atunci cand fac sex nu simt absolut nimic si imi dau drumul foarte repede maxim 1 minut chiar si 20 secunde cateodata!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea excesiva poate duce la: ejacularea precoce si pierderea interesului pentru sexul cu o partnera.
Iarta-ma, dar asta este cel mai patetic sex posibil, ca fata aia nu apuca sa se bucure de nimic, la nici 1 minut de sex!
Ia de invata tehnici sa satisfaci sexual, ca nu va sta nici o fata/femeie cu tine, daca nu esti capabil sa tii macar 15-20 de minute si sa-i produci un orgasm.

| AndreiRzV explică (pentru Violleta2022):

Faceam inainte de ex: Ma masturbam in fiecare zi rar faceam de 2 ori dar mai aveam si zile cu pauza! Ideea e ca a inceput sa ma tina mai mult azi am tinut si 5 min aproape ideea e ca eu nu simt placere nimic doar atunci cand ejaculez!

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scimba si tu poza de profil, ca arati in poza ca un baitel de clasa a V-a.

| AndreiRzV explică (pentru Violleta2022):

Daca ma crezi nu stiu unde dau sa o schimb n am mai pus o intrebare pe TPU de la 16 ani chiar si in poza aia eram prin clasa a 5 a laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreiRzV):

Intri in contul tau la SETARI CONT si cauti mai jos, unde ai optiunea sa schimbi poza, scrind asa: "Selectează imagine profil" si apoi sa salvezi.
Sa ai salvata o poza mai mica, ca sa poate fii uploadata usor.
Poza va fi aprobata de Adminul forumului in decurs de24 de ore, deci rabdare ca nu va apare instantaneu.

https://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/

| Violleta2022 a răspuns:

Aici ai peste 40 de intrebari si raspusnuri frecvente pe acest forum, unde numarul 2 spune de schimbarea dateleor personale din contul personal, inclusiv poza de profil, atunci cand pui mousul pe intrebare, deschizandu-se raspunsul:

https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu ai simți chiar nimic, nu "ți-ai da drumul" deloc.
Ceea ce descrii tu se cheamă ejaculare precoce.

| AndreiRzV explică (pentru mihai69):

Ma simt bine doar cand ejaculez(cand imi dau drumul) in rest nimic

| blackann a răspuns:

Care e problema, Violetta? Acum te legi si de pozele oamenilor si te crezi inteligenta indrumandu-i sa si-o schimbe? Suuuuuper, bravo, fata!

E grav, cum sa-ti dai drumul in 20 sec? Nu te mai masturba.
Mergi la psiholog. Fa ceva.

| Danny28 a răspuns (pentru blackann):

Dar de ce nu se ia femeia asta? Nimic nu ii convine

| blackann a răspuns (pentru Danny28):

Sper sa-i inchida contul intr-o zi ca e scarboasa rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal