| pisipisicutzapispis a întrebat:

Voi credeti ca relatiile la distanta rezista? Aici ma refer la relatiile de prietenie, unde exista incredere, sinceritate si nu exista secrete.

Răspuns Câştigător
| blue-star a răspuns:

Salut! Desigur ca o reltie ca asta poate rezista! Trebuie doar sa mentineti increderea si sinceritatea care sunt acum si asa veti avea o prietenie lunga si rezistenta.Succes!

3 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Nu cred sunt sigura ca rezista!:*

| kryssty8 a răspuns:

EU nu cred in relatzi la distantatongue, dar pana la urma nu se stie niciodata!

| ruxandraf a răspuns:

Daca comunicati des, nu vad de ce nu. Cum ai spus, daca e vorba de o prietenie puternica, sigur o sa ramana asa.