| DjBattle a întrebat:

vreau niste alinturi pentru prietena mea, voi cum va alintati prietena? cine ma ajuta? happy vreau ceva mai deosebit happy la cele mai frumoase

9 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu sunt fata si daca te ajuta cu ceva, iti zic cum imi place sa-mi spuna prietenul meu:
- iubi
- iubita mea
- iubirea mea
- dragoste
- pui
- puiut
- draga
- draga mea
- uby meu
- ubyta
- puisor

mie asa imi placebig grin. Sper sa te ajute:X

| alexa007 a răspuns:

Buburuza, baby, pui, ursuletz, iepuras, pisicuta, pisi, iubirica, ingeras(cu cornitelaughing), dar aceste cuvinte trebuie sa-ti vina tie sa le spui, sa vina din suflet, poti sa-i spui cum vrei u

| DuReX a răspuns:

Pai de obicei ea imi zice cuc iar eu ii zic femininul de la cuclaughing... dar sunt o gamada...
pysy...
printzesa mea...
puiucu...
vrabiutza mea...
bebe...
sufletzel...
baby...
*

| AmelieIdk a răspuns:

Nu imi plac alinturile laughing Decat daca este vreo porecla derivata oarecum de la numele meu sau o intamplare funny. Altfel "pisi, iepurash, ursuletz etc" mi se par cam...ma rog.laughing)

| georgy4005 a răspuns:

Puf puf! deci il ador! :X funda? :O3

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Si eu sunt fata si cel mai mult mi-ar placea sa mi se puna puiut puisor pui...

| xXLipHeartSweetieDudeXx a răspuns:

Piscotrolling on the floor

| copilash a răspuns:

Iubita, ingeras, puiut, iepuras, gurita, copilas, buburuza.

| MoRmOlOcU_7488 a răspuns:

Mie imi zicea bubu si eu ii ziceam zuza mea happy...da multe pers au dreptate ca trebuie sa fie ceva ce sa ii asemeni u si sa fie ceva din suflet