| liviu34 a întrebat:

vreau niste alinturi pentru prietena mea, voi cum va alintati prietena? cine ma ajuta? happy vreau ceva mai deosebit happy la cele mai frumoase

Răspuns Câştigător
| genTlemeNNN a răspuns:

Ii spui tu Hey tatal tau e hot Ea: nu dc? Tu : pentru ca mi s-a parut ca a frat stelle de pe cer si ti lea pus in ochi. Acesta nu este un alint este un compliment si alinturi. Pisycutza :*, Scumpi Meu, Birea mea...app.cei cu happy de acolo?

| shadow72 a răspuns (pentru genTlemeNNN):

Frate numai replica asta o stii?

13 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

O intrebi:ai vrea sa fii din sticla?
ea:de ce?
tu:sa ma vezi in tine!

| HolyPotato a răspuns (pentru shadow72):

Măi, eu dacă aș auzi astfel de replici de la un băiat aș lua-o la fugă laughing serios acum, fiți voi înșivă, chestiile de genul chiar sună forțat și nu sunt deloc originale ori încântătoare. Dacă am chef să aud astfel de cuvinte mă duc pe facebook, acolo e plin de pițipoance și "swag"-eri care postează siropoșenii de-astea fără gust...straight face

| shadow72 a răspuns (pentru HolyPotato):

Am glumit..sa nu crezi ca vreun om intreg la minte vorbeste asa cu fetele

| HolyPotato a răspuns (pentru shadow72):

Pfff...mă bucur sincer să aud că era doar o glumă.Și ai dreptate nici un om ÎNTREG LA MINTE nu vorbește așa, dar din păcate întâlnesc tot mai multe specimene de-astea. tongue

| caterinasmile a răspuns:

Poate e mai ciudat dar eu si iubitul meu ne alintam BOU si VACA big grin
Ne mai spunem dragostea mea, iubirea mea, papadie, pasarica, miss si cam atat.
Dar cel mai frecvent BOU si VACA laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru caterinasmile):

Aww :X Ce drăguţ laughing

-Ce face boul meu? :X
-Bine, văcuţa mea ce face? :X

rolling on the floor

| がさいゆの a răspuns:

Buna.In niciun caz sa nu ii spui pisi sau alte porecle care seamana a injuraturi. Spune-i ceva clasic, mai gingas cum ar fi un nume de floare care ii place ei sau printesa. Daca ar fi vorba de floare, cum am mentionat si nu are vreuna frumoasa spune-i garofita, trandafir sau ghiocel.Acestea sunt unele dintre cele mai gingase flori. Sper ca te-am ajutat.

| Elly7890 a răspuns:

Zana mea, printesa mea, pitica mea daca e mica de inaltime, mato. sufletelul meu, viata mea etc!

| Incepator01 a răspuns:

Iti alinti prietena cum simti tu, nu dupa nu stiu ce site.

| indragostituspun a răspuns:

Pui, Frumoaso, iubire, stiu eu trebuie sa vi le gasiti voi

| YukyPuky a răspuns:

Nu cred ca unei fete i-ar placea sa folositi texte de agatat de pe net, alintaturi de pe net, tot aici am gasit o fata care isi alinta iubitul surubellaughing)) deci alint-o cum simti u, dar FRUMOS nu jignitorlaughing

| Aditsaxoxo9 a răspuns:

Dacasunteti genu` mai nebunatici poti folosii tot felul de tampenii care o sa i se para dragute..."piersicuta, dovlecelinimioara, pui" tot felul` de diminutive si bazaconii din astea.Dar daca aveti o relatie mai serioasa in care nu prea se fac glume, ei rezuma`te la iubire, viata mea si alte cele:*