| valerika_2881 a întrebat:

Salut, vreau sa-i fac o surpriza iubitului meu adica o seara romantica, el are 20 ani... datziim va rog niste sfaturi ce as putea pregati pentru o seara romantica.asa ca sa-i placa si lui

3 răspunsuri:
| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai trantestel pe pat si sari pe el si dupa totul vine de la sine...

| Aida_2733 a răspuns:

O cina romantica la lumina lumanarilor, o baie calda sau un masaj relaxant si apoi surprinde.l cu o sampanie

| thebest_9001 a răspuns:

Mergi si iti cumperi o lenjerie intima ftt sexy si dupa aia il duci la un hotel sau ma rog undeva.pui petale de trandafiri pe pat si prepari o sticla de sampanie si doua pahare si ceva muzica n-ar strica. dupa aia il pui sa se intinda pe pat si ii arati costumatia cumparata smugii faci ca si un fel de strip si dupa aia te intinzi pe el si ma rog bafta mai inkolo stii uhwinking team pupatt