| snejana21 a întrebat:

Dragilor ajutati-ma va rog cu citeva sfaturi! Dau funda pentru cel mai sincer raspuns! Vreau sa-i fac sotului meu o surpriza, exemplu-o cina romantica. as vrea citeva sfaturide la voi, ce as putea sa cumpar si ce as putea sa fac, El e plecat peste hotare si cind va veni as vrea sa-i fac aceasta surpriza!

11 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Parerea mea de barbat:
1. In primul rand trebuie sa stii cei place si ce anume ii place la tine
2. Nu uita ca barbatul intotdeuna se incalzeste vizual daca asta iti doresti
3. Sincer eu l-as lua si as merge intr-o statiune...dar nu pe Valea Prahovei ci... undeva sa fie mai putini oameni si sa aveti timpul vostru.
3. Acolo muzica, lumanari, imbracaminte sexy, si creativitate la miscari, gesturi si activitati
4. O mica excursie impreuna si multe complimente

| snejana21 explică (pentru cuvant):

Nu voi uita de sfaturile tale! mersi mult

| cuvant a răspuns (pentru snejana21):

Oricand

| IloveME a răspuns:

L-as astepta cu casa plina de lumanari,o masa plina de toate delicatesele,vin rosu, doua lumanari pe masa, plina de flori, iar pe pat i-am scrie din petale de trandafie bine ai revenit, iubirea vietii mele!
O noapte placuta iti doresc!

| snejana21 explică (pentru IloveME):

Problema e urmatoarea, ca el poate sa vina acasa ca eu nici sa nu stiu, pot sa ma trezesc cu el linga mine! big grin in orice caz ma starui sa tin cont de orice sfat si voi face eu ceva pina la sfirsit! mersi de sfat...
si tie de asemenea!

| BiuL a răspuns:

Eu zic sa iti dai intalnire cu el in locul in care v-ati cunoscut prima data sau unde ati avut prima intalnire o cafenea, parc, scoala whatever apoi mergeti acasa unde tu vei fi pregatit deja mancarea lui preferata, luati o cina romantica, beti un vin fin sau o sampanie si apoi va puteti indrepta spre dormitor, unde poti pune lumanari sau ceva esarfa peste o veioza sa fie o lumina mai difuza si sa iti iei o lenjerie noua sexi cica barbatii is creaturi vizuale si le plac chestiile de genul si poti pregati un playlist special cu melodii romantice care sa aiba insemnatate pentru relatia voastra sau macar sa va placa amandurora.

| snejana21 explică (pentru BiuL):

Mersi frumos de sfat. e o idee buna!

| BiuL a răspuns (pentru snejana21):

Cu mare placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poţi foarte bine pregăti o cină romantică, vin roşu, lumânărele acolo, pregăteşte-i o noapte de neuitat aşa cum ştii tu cel mai bine.
Te pup!

| Alisayer a răspuns:

Am citeva idei in privinta asta pentru ca am facut pritenului meu si i-a placut.
O baie cu spuma,lumnarele parfumate, petale de trandafir, sampanie, lengerie sexi, si un stipteasse n-ar strica.Asta ii da gata pe barbati. Suces!

| snejana21 explică (pentru Alisayer):

E o ideee foarte super! mai astept kiteva sfaturi si deja voi vedea ce voi face. mersi