| JohnBmR a întrebat:

Salut!
Vreau sa va cer un sfat. (fara mistouri)
Am terminat clasa a 8-a si imi place de o colega de 4-5luni. Ne intelegem destul de bine, mereu o fac sa rada si ma simt bine alaturi de ea.
As vrea sa ma imprietenesc mai bine cu ea, as vrea sa o fac iubita mea, dar va dura.
Cum o pot aborda sa iesim undeva fara a fi "cringe"?
Unde as putea sa ies cu ea?
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideea este ca poti sa-i vorbesti si sa-i ceri prietenia, daca si ea te place, atunci sunteti prieteni si poti iesi unde doresti: parc, film, cofetarie, patinoar, samd.

In ce prievsc iubitele, acelea se manaca cu sex dupa 17-18 ani, ori voi sunteti inca la stadiul de prietenie, fiindca sunteti foarte micuti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Abodordare directă.
2. La o cofetărie.

| Emilian65 a răspuns:

Poți ieși cu ea în parc sa va plimbați pe aleile acestuia, sa va povestiti cele mai frumoase momente din viata voastra și cu aceasta ocazie sa va dați reciproc primul sărut.