| monsterenergyfr a întrebat:

Salut, vreau si eu un raspuns concret, deci : eu sunt virgin doar psihic, pentru ca, cand eram mic am facut circumcizie, eu i-am zis prietenei mele ca nu mai sunt virgin dar nu am precizat..., cum sa fac sa nu isi dea seama ca sunt virgin psihic? straight face

4 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Si ce daca da seama dace te iubeste nu-i nici-o problema, daca nu te iubeste atunci o sa faca scandalhappy da daca te iubeste accepta aproape oricehappy

| 0IoAnA0 a răspuns:

Dupa mine nu conteaza ce ai facut cand erai mic pentru ca tot virgin ramai. si daca e prietena ta ar trebui sa ai incredere in ea si sa ii spui. bafta!happy

| Sabyynna a răspuns:

Virgin esti pentru ca nu acea "ata" reprezinta virginitatea. Iao pe iubita ta de mana si explica-i ce s-a intamplat si ce este cu virginitatea ta si daca te iubeste sincer va intelege si te va accepta asa cum esti!

| DanAmarandei a răspuns:

Dar de ce sa nu-si dea seama ca esti virgin psihic, e vreo rusine in a fi virgin? Daca e prietena ta, nu are nici un rost sa o minti in legatura cu asta. Iar daca ea nu era virgina, asta nu inseamna ca musai trebuie sa-i spui ca nici tu nu erai, nu e nici o competitie aici. Si in plus, nu e nimeni nici desfranat nici supercool daca e virgin. E doar virgin.