| alexalexalex159 a întrebat:

Salut utilizatori TPU, am si eu o intrebare la care nu reusesc sa gasesc un raspuns concret. Deci am 16 ani si am penisul circumcis si nu cred ca am facut operatia aia de circumcizie cand eram mic adica asa cred dar nici nu am de gand sa imi intreb parintii. Vroiam sa va intreb daca totusi este posibilitatea sa ma fi nascut cu un penis circumcis mentionez ca din cate tin mine cand eram mic parca nu era asa.
Vreu niste raspunsuri de la cei care chiar stiu.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Exista posibilitatea si nu esti singuru fratica.

| alexalexalex159 explică (pentru Danysan):

Si tu ai aceiasi problema?

| Danysan a răspuns (pentru alexalexalex159):

Prefer sa nu dau detalii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate sa te fi nascut asa

| LineGuide a răspuns:

E posibil sa te fi nascut asa, dar eu zic ca ar fi bine sa discuti cu unul din parintii tai, si nu cred ca ei stiu direct ce ii intrebi decat daca tu ai suferit aceasta interventie cand erai mic.
Mult noroc!