| Alleksandra a întrebat:

Saluta TPU!
Am si eu o intrebare pentru cei din Galati =)). De unde pot lua si eu ochelari din aceia cu rama neagra si mari?:o3 Gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres 3637&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=186&oei=fHpqTfqrNtKEswbPpez bDA&page=7&ndsp=15&ved=1t:429, r:14, s:101&tx=38&ty=99&biw=1024&bih=677.

Funda! :|Scuzati categoria :-?

Răspuns Câştigător
| NoNamess a răspuns:

Se numesc wayfarer si ii gasesti pe www.okazii.ro 20-25 lei

3 răspunsuri:
| Dєєค a răspuns:

Uite eu nu sunt din Galati dar iti spun din propria experienta ca acest gen de ochelari se gasesc mai greu, mai ales cei cu lentila transparenta. Deci eu am gasit doar la 2 magazine din oras si au lentila neagra. Sfatul meu este sa iti comanzi de pe net, este cel mai avantajos:*

| Alleksandra explică:

PS: nu pentru vedere! :$

| Alleksandra explică:

Si de unde anume in Galati ii pot cumpara?straight face