| anonim_4396 a întrebat:

De unde din Timisoara pot cumpara ochelarii acestia?
http://www.google.ro/......tp?/imgres 3637&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=186&oei=fHpqTfqrNtKEswbPpez bDA&page=7&ndsp=15&ved=1t:429, r:14, s:101&tx=38&ty=99&biw=1024&bih=677

fundita+vot

4 răspunsuri:
| changedgigi a răspuns:

Salut.De pe nethappy

| nivel9 a răspuns:

In Timisoara Ochelari Import Anglia, Calitate Superioara:

http://magazine.okazii.ro/nivel_9

www.nivel9.com, Piata Aurora

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe net sau mergi in magazine gen Karefour, Plus, Billa, Real, Kaufland la raionul de ochelari si poate gasesti sau daca nu mergi la un magazin cu feluri de ochelari si fa comanda. Sunt destul de frumosi ochelarii.
Sper ca te-am ajutat si mai sper sa mearga si sa ti cumperi. Mergi la magazine cu ochelari si daca nu ai poza in minte o poti poza cu telefonul sau sa o tiparesit si cand mergi la magazin acolo sau la ceva de genu la ochelari, uitate la poza si daca vezi ochelari ca aia cumparai sa ai in buzunar pana la 100 de lei s-ar putea sa coste sau daca nu merge intra pe okazii.ro, fa-ti cont pe okazii.ro si mergi la accesori si cauta ca is 100.000 de perechi de ochelari de soare ( si de vedere daca seetezi vedere) si gasesti cati vrei.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se gasesc ochelari de aceia si la Metro si la Mallu acela din Timisoara am uitat cum se chema dar e un Moll mare