| Cazian a întrebat:

Salutare, acum 3 zile mi-a făcut o fata oral iar acum ma mănâncă capul penisului și am ceva pete rosii pe el. Am mai pățit așa cu o fata dar mi-a trecut de la sine. De la ce sa fie? Eu am in general capul penisului sensibil la atingere laughing

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la rujul de buze. Vad ca te amuza totusi, problema ta.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sida sifilis torticolis si ghonorea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la urolog sa te consulte poate ai bălănită este o infectie care trece numai cu antibiotic.

| Cazian explică (pentru CristiDinBucuresti):

Toate cele bune am fost și mi-a zis ca e doar o iritație. Și a trecut deja. Imi place ca toți s-au gândit direct la tot ce e mai rău, ca așa e romanullaughing.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil vreo boala cu transmitere sexuala... asta intamplandu-se fiindca nu ai folosit PREZERVATIV, asa cum ar fi trebuit, fiindca bolile cu transmitere sexuala se iau prin toate tipurile de sex, inclusiv cel oral.
Mergi la un cabinet de Boli Dermato-Venerice si fa-ti analize medicale sa vezi cu ce esti infectat!

| DeMicUnCălător a răspuns:

Poate fi Sida, sau poate fi doar un scurt sifilis

| Cazian explică (pentru DeMicUnCălător):

Sau poate sa fie cel mai probabil o simpla iritație.

| DannyDDanny a răspuns:

Te ai terminat in gura ei?