| dan_2834 a întrebat:

Salutare all! stiu ca ar putea fi o intrebare banala, dar vreau sa va intreb pe voi baietii dc va place atat de mult sexul oral, mai exact ce simtiti in timpul actului? ast rasp

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru ca este o senzatie deosebita, similara celei cadn ti se saruta si dezmiarda tie clitorisul - tot oral! - dar e mult mai complexa si mai placuta, fiind implicati si factorul vizual, buzele si limba, peretii obrazului, dar trebuyi mare atentie la dinti, sa nu zgarii! - cum nici tie nu ti-ar placea sa ti-l muste!

Daca mai ai nelamuriri, da un search sus in pagina si afli si alte raspunsuri date mai demult!

Mare atentie la igiena locala si manuala!

| anonymus07 a răspuns:

Nu simti cine stie cewinking. Daca prietenul tau te iubeste nuva face sex oral cu tinewinking. Sexul oral e doar asa...de mandrie sa spui ca ai dat si u o m**e.winking scuze de expresie.