| JustStitch a întrebat:

Hei! Voi sunteti de acord cu sexul oral, faceti sex oral? Ce senzatii aveti in timpul actului. Fetelor, voi ati primit oral? Cum este, ce simtiti?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Da, sunt de acord. Am făcut oral si mi s-a făcut. Plăcerea in general este cand primeşti, dar ca să primesti trebuie să si oferi. Este foarte fain să primesti.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ele sunt cele mai avantajate, pentru ca le pot avea si virgine fiind si si multe, unul dupa altul, daca stii sa il faci. si ce mult le place, nu mai e nevoie sa spun... asta la cele ok, ca mai sunt si multe reci, speriate, ignorante, etc.

| Evolution a răspuns:

Traim in 2018. Mi se pare absolut ceva normal laughing
Sexul fara oral e ca o mancare fara condimente thinking sau in unele cazuri, fara paine sau diferite sosuri laughing
In fine, ai prins tu ideea big grin

| CodrutElian1990 a răspuns:

Este ceva normal, iar pentru mine ceva placut. Cu o conditie: ca barbat, nu fac sex oral decat iubitei,

| Yurisa a răspuns:

E ok laughing