| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am 14 ani si trebuie sa spun ca de foarte mult timp ma confrunt cu aceasta chestie si nu stiu ce se intampla.
Va rog, fara shituri sau glume ce nu-si au rostul. De o saptamana, ma uit si eu la cate o fata si am erectii foarte scurte, uneori nici macar nu am nicio erectie. De exemplu, nici cand ma trezesc nu am erectie, daca ma masturbez putin am tot o erectie scurta, dar penisul se mareste destul. Dupa 30 de secunde se culca frate. Ar trebui sa imi fac griji? In mod normal unii spun ca este impotenta daca te trezesti fara penisul "sculat".

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cam ciudat - la 14 ani ar fi normal să stai cu ea în erecție cam 3-4 ore pe zi cel puțin.
Poate ar fi bine să mergi la un urolog.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doamne ce probleme grave au unii copilasi, ca nu-i sta putulica sculata... de parca s-ar insaura maine si nu are cu ce sa satisfaca mireasa happy
Ia o pauza de la masturbat baiete si intr-o luna- doua, se regleaza problema.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog, care iti va spune care sunt cauzele acestui fenomen.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Mai fa o pauza de la frecat crocodilu'.