| adiii90 a întrebat:

Salutare
Am 27 ani si am avut o relatie pana acum dar nu a fost si o relatie intima
Daca aa agata o fata e ceva firesc sa ii dau limbi din prima a doua saptamana?
Voua fetelor va place?
Astept raspuns de la fete in general, cine vrea poate sa imi dea add aici sa mai vorbim

4 răspunsuri:
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Chestiile astea le faci cu persoana respectiva...dar fi barbat nu te lauda, simtiti-va bine si taci

| adiii90 explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

Mmm Andreea ce ti-as mai face eu, m as juca cu motzul intruna da mi si mie Facebook-ul tau daca te rog si vrei

Răspuns utilizator avertizat