| xXCrystyanXx a întrebat:

Salutare.Am nevoie de niste modele de examene, dar nu gasesc niciunde pe net.Am cautat pe edu.ro, am gasit, dar nu le pot deschie(probabil nu am programul necesar). Asa ca va rog sa-mi dati niste modele de examene la mate si la romana(eventual site-uri) sau sa-mi spuneti de ce program am nevoie pentru accesarea modelelor de examene de edu.ro

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| love_1456 a răspuns:

Descarca programul winrar(in caz de nu il ai) si incearca asa